Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Augustów - Będzin
Słowo kluczowe tomu:
szkoły powszechne; gimnazja;
-
Województwa w 1926 r.:
nowogródzkie
,
białostockie
,
kieleckie
,
pusta strona
,
okładka
,
strona tytułowa
-
Województwa w 2017 r.:
podlaskie
, śląskie
, Białoruś
, pusta strona
, okładka
, strona tytułowa
, grodzieński (rejon)
-
Powiaty w 1926 r.:
pusta strona
, będziński
, baranowicki
, augustowski
, okładka
, strona tytułowa
-
Powiaty w 2017 r.:
sokólski
, Białoruś
, pusta strona
, będziński
, Sosnowiec
, tarnogórski
, zawierciański
, myszkowski
, augustowski
, Dąbrowa Górnicza
, okładka
, strona tytułowa
, suwalski
, częstochowski
, grodzieński (obwód)
- Zmienna językowa
Jeziorki
, pusta strona
, Będzin
, Augustów
, Gruszki
, Chorużowce
, Bohatery Leśne
, Biernatki
, Żarnowo
, Balla Kościelna
, Jatwieź
, Kiełbaski
, Skryniki
, Sylwanowce
, Szadzińce
, Szynkowce
, Wasilewicze
, Wołowiczowce
, Bargłów
, Bargłówka
, Brzozówka
, Łabędnik
, Pomiany
, Popowo (pow. augustowski)
, Tobyłka
, Reszki (pow. augustowski)
, Rutki Nowe
, Jaminy
, Jaziewo
, Mogilnice
, Kopytkowo (pow. augustowski)
, Polkowo
, Jabłońskie
, Jaśki
, Lipówka
, Pruska Mała
, Raczki
, Topiłówka
, Wronowo
, Ziółkowo (pow. augustowski)
, Bartniki
, Radziwiłki
, Dorguń
, Ginowicze
, Hołynka
, Lipszczany
, Perstuń
, Racicze
, Rakowicze
, Czarnucha
, Gliniski
, Kolnica (pow. augustowski)
, Netta
, Kurjanka
, Mikaszówka
, Rudawka (pow. augustowski)
, Rygałówka
, Skieblewo
, Jastrzębna Pierwsza
, Jastrzębna Druga
, Lipsk nad Biebrzą
, Rogożyn
, Adamowicze
, Bohatery Polne
, Łosośna
, Naumowicze
, Trycze
, Czarny Bród
, Dalny Las
, Danowskie
, Gatne
, Józefowo (pow. augustowski)
, Pijawne Ruskie
, Strękowizna
, Walne
, Krasnybór
, Krasnoborki
, Kryłatka
, Sosnowo
, Sztabin
, Dźmisiewicze (Dmisiewicze)
, Horaczki
, Kadysz Rządowy
, Osoczniki
, Mołczadź
, Mickiewicze (pow. baranowicki)
, Ciecierowiec
, Łosień
, Wojkowice Komorne
, Czeladź
, Wojkowice Kościelne
, Ujejsce
, Porąbka (pow. będziński)
, Pińczyce
, Będusz
, Żelisławice
, Zabijak
, Pustkowie-Pińczyckie; Huta Stara
, Poraj (pow. będziński)
, Kuźnica Nowa; Kuźnica Stara; Gęzyn
, Przybynów-Zaborze
, Bzów
, Morsko
, Blanowice; Pomrożyce
, Siewierz
, Preczów
, Rudnik Wielki
, Gniazdów
, Cynków
, Siedlec Wielki
, Tąpkowice
, Ożarowice
, okładka
, strona tytułowa
, Krasne (pow. augustowski)
, Łojki (pow. augustowski)
, Plebańskie (pow. augustowski)
, Łazy
, Grodziec (pow. będziński)
, Myszków (pow. będziński)
, Karolin (pow. augustowski, gm. Łabno)
, Brzozówka (pow. augustowski)
, Jeziorki (pow. augustowski)
, Kamionka Stara (pow. augustowski)
, Janówka (pow. augustowski)
, Markowce (pow. augustowski)
, Białobrzegi (pow. augustowski)
, Baranowicze (pow. augustowski)
, Nowosiółki (pow. augustowski)
, Krusznik
, Olszanka (pow. augustowski)
, Huta (pow. augustowski)
, Kamień (pow. augustowski)
, Karolin (pow. augustowski, gm. Sztabin)
, Teolin (pow. augustowski)
, Sonicze
, Rudniki (pow. będziński)
, Kromołów
-
Miejscowości w 2017 r.:
Grzywna
, Rejencja
, Aleksów
, Bystrzyca; Rudnik
, Kruczyn
, Proszówki
, Luboń
, Ostałowice
, Baczów
, Chwałowice
, Kiełpiny
, Truszczyny
, Stare Bielsko
, Wiczlino
, Rożno
, Brudnowo
, Rosochacz
, Siemakowce
, Słobódka Leśna
, Słobódka Polna
, Sopów
, Soroki
, Święty Józef
, Szeparowce
, Tłumaczyk
, Trościanka
, Turka
, Wierbiąż Niżny
, Winograd
, Zahajpol
, Zamulińce
, Żukocin
, Bojary (pow. wołożyński)
, Bohdanów
, Bunie
, Bobrowicze
, Wielkie Sioło (pow. wołożyński)
, Wikszniany
, Widawszczyzna
, Wiszniew
, Wiguszki
, Wołożyn
, Zaprudzie Małe
, Zabiereż
, Zapurwie
, Zabrzezie
, Żomojdź
, Żurawce
, Ławrynki
, Łazduny
, Łosk
, Maślikowce
, Maciuki
, Mikołajewo
, Mała Dajnówka
, Minci
, Naliboki
, Niekrasze
, Nierowy
, Nieścierowicze
, Olanowo
, Parubiszki
, Puzele
, Poźniaki
, Pogawja Majątek (Pogawie)
, Połoczany
, Pojakuń (Pojakunie)
, Pieckuny
, Pohorelszczyzna
, Prudy
, Sontaki
, Rymowicze
, Łostojance
, Ługomowicze
, Starzyna
, Terebejno
, Uzbłoć I
, Urciszki
, Wincuki (Wiencuki)
, Wojsztowicze
, Wiercimy
, Białundzie
, Boczeszniki
, Babińsk
, Bakszty
, Białokorzec
, Ciunowicze
, Cepienięta
, Czapuń
, Czerniewicze
, Dubina Juryzdycka
, Dowbienie
, Dziamonty
, Dajnowa Hermaniska
, Derewno
, Dunaj
, Gudziszki
, Gieranony
, Gudzienięta (pow. oszmiański)
, Gawja
, Horodziłowo
, Jachimowszczyzna
, Jackowo
, Jankowicze
, Kopacze
, Korkinięta
, Krażyno
, Kapuścino
, Kuczuki
, Zaniemyśl
, Grabownia
, Szubków
, Szymbark
, Rudziewicze
, Glinik Średni
, Kolonja Łaszewska
, Dzieczewo
, Mierzejewo
, Horodło
, Dąbrówka (pow. mogileński)
, Przedbórz
, Chlewiska
, Aleksandrów
, Stara Wieś
, Bielawy (pow. mławski)
, Wąsosze (pow. mławski)
, Mokre (pow. mogileński)
, Dąbrowa (pow. mogileński)
, Dębowo (pow. inowrocławski)
, Rudniki
, Zarzecze (rej. mościski)
, Jabłonica
-
Instytucje:
Czteroklasowa szkoła powszechna w Kromołowie
, DUBEL - pusta strona
, DUBEL - Skryniki
, DUBEL - Sylwanowce
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Blanowicach i Pomrożycach
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Pińczycach
, Dwuklasowa publiczna szkoła powszechna w Ujejscu
, dwuklasowa szkoła powszechna
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Bargłowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Cynkowie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Gatnym
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Hołynce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Janówce
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Jaziewie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Kadyszu Rządowym
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Krasnymborze
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łojkach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łośniu
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Łosośnej
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Naumowiczach
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Netcie
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Rutkach Nowych
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Wojkowicach Kościelnych
, Dwuklasowa szkoła powszechna w Żarnowie
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Będuszu
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Jaśkach
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Pomianach
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Rudniku Wielkim
, Jednoklasowa publiczna szkoła powszechna w Żelisławicach
, jednoklasowa szkoła powszechna
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Adamowiczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Baranowiczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bargłówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bartnikach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Białobrzegach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Biernatkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Bohaterach Leśnych
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Brzozówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Chorużowcach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Czarnym Brodzie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dalnym Lesie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Danowskich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dorguniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Dźmisiewiczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Gliniskach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Horaczkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Hucie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jaminach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jastrzębnej Drugiej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jastrzębnej Pierwszej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jatwiezi
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Jeziorkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Józefowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kamieniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kamionce Starej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Karolinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kolnicy
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kopytkowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Krasnoborkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kruszniku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Kryłatce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Lipszczanach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Łabędniku
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Markowcach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Mogilnicach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Nowosiółkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Olszance
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Osocznikach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Perstuniu
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pijawnych Ruskich
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Polkowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Popowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Prusce Małej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Pustkowiu Pińczyckim i Hucie Starej
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Rakowiczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Reszkach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Rygałówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Siedlcu Wielkim
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Skieblewie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Skrynikach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Soniczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sosnowie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Strękowiźnie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Szadzińcach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Sztabinie
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Szynkowcach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Tobyłce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Topiłówce
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Tryczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Walnem
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Wasilewiczach
, Jednoklasowa szkoła powszechna w Zabijaku
, Jednoklasowa szkoła powszechna we Wronowie
, Męska siedmioklasowa szkoła powszechna nr 1 w Augustowie
, Mieszana jednoklasowa szkoła powszechna w Ginowiczach
, okładka
, Publiczna szkoła powszechna w Bzowie
, Publiczna szkoła powszechna w Ciecierowcu
, Publiczna szkoła powszechna w Mickiewiczach
, Publiczna szkoła powszechna w Mołczadzi
, Publiczna szkoła powszechna w Przybynowie-Zaborzu
, pusta strona
, Siedmioklasowa publiczna szkoła powszechna nr 1 w Grodźcu
, Siedmioklasowa publiczna szkoła powszechna w Siewierzu
, Siedmioklasowa rozwojowa publiczna szkoła powszechna w Gniazdowie
, Siedmioklasowa rozwojowa szkoła powszechna w Poraju
, Siedmioklasowa szkoła powszechna nr 2 w Porąbce
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Myszkowie
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Raczkach
, Siedmioklasowa szkoła powszechna w Wojkowicach Komornych
, Szkoła powszechna nr 1 w Będzinie
, Szkoła powszechna nr 2 dla dzieci żydowskich w Augustowie
, Szkoła powszechna nr 2 w Będzinie
, Szkoła powszechna nr 3 w Czeladzi
, Szkoła powszechna nr 7 w Będzinie
, Szkoła powszechna w Balli Kościelnej
, Szkoła powszechna w Bohaterach Polnych
, Szkoła powszechna w Czarnusze
, Szkoła powszechna w Gruszkach
, Szkoła powszechna w Jabłońskich
, Szkoła powszechna w Karolinie
, Szkoła powszechna w Kiełbaskach
, Szkoła powszechna w Krasnem
, Szkoła powszechna w Kurjance
, Szkoła powszechna w Kuźnicy Nowej, Kuźnicy Starej i Gęzynie
, Szkoła powszechna w Lipówce
, Szkoła powszechna w Lipsku nad Biebrzą
, Szkoła powszechna w Łazach
, Szkoła powszechna w Mikaszówce
, Szkoła powszechna w Morsku
, Szkoła powszechna w Ożarowicach
, Szkoła powszechna w Plebańskich
, Szkoła powszechna w Preczowie
, Szkoła powszechna w Raciczach
, Szkoła powszechna w Radziwiłkach
, Szkoła powszechna w Rogożynie
, Szkoła powszechna w Rudawce
, Szkoła powszechna w Rudnikach
, Szkoła powszechna w Sylwanowcach
, Szkoła powszechna w Tąpkowicach
, Szkoła powszechna w Teolinie
, Szkoła powszechna w Wołłowiczowcach
, Szkoła powszechna w Ziółkowie
, tytułowa strona; napis: "TO THE AMERICAN NATION FROM THE SCHOOLS OF POLAND" [DLA NARODU AMERYKAŃSKIEGO OD POLSKICH SZKÓŁ]
, Żeńska szkoła powszechna w Augustowie
-
Znani ludzie:
-
Powiązane artykuły: