Podpis
na stronie nr:
108
w tomie nr:
10
Rudolf Marcak
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
szkoła wydziałowa w Dziedzicach
-
Rodzaj instytucji:
szkoła wydziałowa
-
Szkoła:
-
Kierownik:
-
Opiekun:
-
Inspektor:
-
Kraj w 1926 r.:
-
Kraj w 2017 r.:
-
Województwo w 1926 r.:
śląskie
-
Województwo w 2017 r.:
śląskie
-
Powiat w 1926 r.:
bielski (woj. śląskie)
-
Powiat w 2017 r.:
bielski (woj. śląskie)
-
Miejscowość w 1926 r.:
Dziedzice
-
Miejscowość w 2017 r.:
Czechowice-Dziedzice
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Walerja Bobcówna
,
Amalja Czylokówna
,
Marta Dudziakówna
,
Helena Foksówna
,
Marja Hoczkówna
,
Emilja Herokówna
,
Monika Iskrzycka
,
Aleksandra Jędroszówna
,
Marja Kowalczykówna
,
Irena Leberówna
,
Helena Machalicówna
,
Janina Machalicówna
,
Marja Małyszówna
,
Marta Morkówna
,
Helena Mullerówna
,
Marja Pasierbkówna
,
Leopoldyna Stanikówna
,
Marja Szewczykówna
,
Janina Tesarczykówna
,
Elżbieta Wiśniowska
,
Stefanja Wiznerówna
,
Bronisława Wrzotówna
,
Irena Zackiewiczówna
,
Leonja Zyzańska
,
Eleonora Żurkówna
,
Stanisław Bagier
,
Emil Bek
,
Alojzy Biurski
,
Antoni Borgieł
,
Tadeusz Cempwia
,
Emil Francus
,
Władysław Gawlas
,
Roman Kluka
,
Franciszek Ktaptocz
,
Karol Korzeniowski
,
Ludwik Krywull
,
Franciszek Mątwa
,
Stanisław Mućka
,
Franciszek Rowiński
,
Ludwik Strząsała
,
Franciszek Suchy
,
Stanisław Szary
,
Emil Szczotka
,
Robert Szypuła
,
Władysław Tomanek
,
Karol Tomaszczyk
,
Józef Wizner
,
Antoni Zuber
,
Karol Beneszowski
,
Wiktor Francus
,
Emil Grzonka
,
Szymon Grzybek
,
Franciszek Jurczyk
,
Jan Konieczny
,
Adolf Kośka
,
Józef Kwaśny
,
Alojzy Malec
,
Antoni Pacholarz
,
Wilhelm Pustelnik
,
Leon Szkapka
,
Andrzej Zbijowski
,
Franciszek Borgieł
,
Józef Gajda
,
Leon Huder
,
Leopold Królik
,
Wacław Kempny
,
Benjamin Kopel
,
Bronisław Król
,
Albrecht Liszok
,
Robert Pietruszek
,
Emanuel Polok
,
Alojzy Szymiczek
,
Rudolf Brychcy
,
Rudolf Gruszka
,
Teofil Iskrzycki
,
Antoni Kubik
,
Emil Kocur
,
Leopold Kowalczyk
,
Józef Knillik
,
Franciszek Lose
,
Antoni Mazur
,
Leopold Postułka
,
Rajmund Samek
,
Franciszek Uchlarz
,
Jerzy Zuber
,
Amalja Barlenkówna
,
Melania Bugojówna
,
Eugenja Gwizdówna
,
Anna Kolaczkowna
,
Hildegarda Lenartówna
,
Marja Miszówna
,
Stefanja Niemczykówna
,
Wiktorja Pruska
,
Anna Sikorówna
,
Wanda Tatarówna
,
Zuzanna Waliczkowna
,
Stefanja Bigajdówna
,
Ludmiła Chlebkówna
,
Aniela Iskrzycka
,
Hildegarda Konieczna
,
Marja Michalikówna
,
Janina Mirnówna
,
Helena Niessurówna
,
Zofja Roschkówna
,
Anna Stocherówna
,
Helena Trzosówna
,
Stefanja Wilkówna
,
Stefanja Zieleźnikówna
,
Julja Brożkówna
,
Helena Dzidówna
,
Mieczysława Junczakiewiczówna
,
Anna Kopciówna
,
Stefanja Michalikówna
,
Izabella Neumanówna
,
Aniela Polokówna
,
Zofja Rychła
,
Helena Świątkówna
,
Helena Turkówna
,
Zofja Wójtowiczówna
,
Michalina Bodźkówna
,
Anna Kurczykowna
,
Helena Mazurkówna
,
Joanna Bolokówna
,
Helena Wissmannówna
,
Tadeusz Babiarczyk
,
Tadeusz Bylica
,
Jan Kąsek
,
Jan Krop
,
Józef Paździera
,
Robert Polok
,
Stefan Terarczyk
,
Józef Stocker
,
Stefanja Dedkówna
,
Aurelja Malyszówna
,
Wanda Miodowiczówna
,
Helena Rekówna
,
Helena Woźniakówna
,
Bolesław Balisz
,
Rudolf Dutka
,
Alfons Kost
,
Ludwik Lenart
,
Alojzy Maj
,
Karol Stachura
,
J. Węgierczyk
,
Ferdynand Szczotka
,
Anna Krzywólkówna
,
Stefanja Małyszówna
,
stefanja Mamotówna
,
Genowefa Wawrzyczkówna
,
Anna Żubrówna
,
Leon Budniak
,
Władysław Furmanik
,
Bolesław Koźba
,
Karol Orawiec
,
Jan Paszek
,
Karol Schubert
,
Antoni Zelek
,
Leopold Zieliński
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły średnie;
Etykieta tomu:
Szkoły średnie; tom 10