Podpis
na stronie nr:
222
w tomie nr:
10
Małgorzata Brzózkowa
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
szkoła w Kostuchnie
-
Rodzaj instytucji:
szkoła
-
Szkoła:
-
Kierownik:
-
Opiekun:
-
Inspektor:
-
Kraj w 1926 r.:
-
Kraj w 2017 r.:
-
Województwo w 1926 r.:
śląskie
-
Województwo w 2017 r.:
śląskie
-
Powiat w 1926 r.:
pszczyński
-
Powiat w 2017 r.:
Katowice
-
Miejscowość w 1926 r.:
Kostuchna
-
Miejscowość w 2017 r.:
Katowice
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Alojzy Libera
,
Franciszek Gierlotka
,
Konrad Szojda
,
Alojzy Ździebło
,
Rufin Wałach
,
Ewald Szojda
,
Rufin Szczygieł
,
Augustyn Połap
,
Franciszek Gałuszka
,
Norbert Mamok
,
Wilhelm Ktakus
,
Józef Połap
,
Jerzy Lipa
,
Alfred Kral
,
Antoni Holewa
,
Emil Gadzik
,
Karol Libera
,
Emil Chlebek
,
Rudolf Machalica
,
Franciszek Chwalczyk
,
Ryszard Zogała
,
Jan Chwila
,
Franciszek Pająk
,
Stanisław Kwapiel
,
Jan Gephert
,
Wincenty Noras
,
Jerzy Matera
,
Rufin Pietryka
,
Helena Beczałówna
,
Berta Sikorówna
,
Anna Okoniówna
,
Emilja Olesiowna
,
Emilja Bobakówna
,
Łucja Kaszówna
,
Marja Penkalowna
,
Elfryda Hamerlowna
,
Marja Pietrzakówna
,
Klara Kuberakowna
,
Elżbieta Zagałówna
,
Elżbieta Holeczkówna
,
Anastazja Holewówna
,
Marja Kwapielówna
,
Anna Kunówna
,
Bronisława Pilorzówna
,
Emilja Zdziebłówna
,
Łucja Chwilówka
,
Rozalja Skrzypcówna
,
Marta Zogałówna
,
Agnieszka Połapówna
,
Marta Kuberczakówna
,
Małgorzata Żernikówna
,
Ema Mikówna
,
Marja Marniokówna
,
Marta Bieńkówna
,
Gertruda Pisarzowska
,
Gertruda Chlebkówna
,
Berta Mamokówna
,
Elżbieta Handetówna
,
Anna Polakówna
,
Elfryda Sewerynówna
,
Joanna Likowna
,
Jadwiga Pietrzykówna
,
Bronisława Liberówna
,
Elfryda Waniekowna
,
Anna Szulcówna
,
Helena Holewówna
,
Elżbieta Szojdówna
,
Otylja Mrzykowna
,
Rudolf Hamerla
,
Józef Zielosko
,
Jan Gierlotka
,
Józef Jaworski
,
Ludwik Holewa
,
Ryszard Kichn
,
Joachim Okoń
,
Jan Pietrzak
,
Franciszek Kulka
,
Alojzy Domżoł
,
Paweł Ktakus
,
Paweł Gephert
,
Emanuel Pisiur
,
Rufin Żmija
,
Franciszek Michalski
,
Ernest Gadzik
,
Bernard Ździebło
,
Aleksander Lucka
,
Jan Zogała
,
Józef Marciniok
,
Paweł Palowski
,
Paweł Grzesica
,
Rufin Połap
,
Jan Palowski
,
Roman Śmiłowski
,
Rufin Zogała
,
Jan Zielosko
,
Maksymiljan Tworuszka
,
Paweł Bobek
,
Ernest Pelka
,
Bernard Bywalec
,
Erwin Libera
,
Józef Tomala
,
Alojzy Czempka
,
Henryk Kot
,
Romuald Godzik
,
Bernard Uszok
,
Alojzy Piława
,
Jan Głąbica
,
Jan Smusz
,
Waldemar Koleczek
,
Bibianna Helerówna
,
Zofja Filakówna
,
Marja Październa
,
Klara Kapsówna
,
Marja Kapsówna
,
Helena Żdziebłówna
,
Marja Żdziebłówna
,
Marja Czechówna
,
Jadwiga Olesiówna
,
Gertruda Jendrysikowna
,
Elfryda Żmijówna
,
Gertruda Biczałówna
,
Hildegarda Materówna
,
Berta Pfaiferówna
,
Burkertówna
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły średnie;
Etykieta tomu:
Szkoły średnie; tom 10