Podpis
nr 82
na stronie nr:
31
w tomie nr:
40
Zofia Popławska
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
Zofja Popławska
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
rozwojowa siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Rodzaj instytucji:
rozwojowa siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Szkoła:
rozwojowa siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Kierownik:
Rusiń Wacław
-
Opiekun:
Nowakowska Janina
-
Inspektor:
Borzęcki Jan
-
Kraj w 1926 r.:
-
Kraj w 2017 r.:
-
Województwo w 1926 r.:
łódzkie
-
Województwo w 2017 r.:
wielkopolskie
-
Powiat w 1926 r.:
koniński
-
Powiat w 2017 r.:
Konin
-
Miejscowość w 1926 r.:
Gosławice
-
Miejscowość w 2017 r.:
Konin
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Janina Nowakowska
,
Wacław Rusin
,
Jan Borzęcki
,
Stefania Chojnacka
,
W. Tomczak
,
Franciszek Łechtański
,
J. Rusin
,
Konstanty Rogowski
,
Maria Kotter
,
Izydor Wroblewski
,
Szczepan Ostajewski
,
Marian Kukieła
,
Jan Wardęcki
,
Józef Stolarski
,
Mieczysław Kuczyński
,
Józef Jaworski
,
Jerzy Zieliński
,
J. Prekaniak
,
Adam Smucerowicz
,
M. Kiliszewska
,
Władysław Pokornowski
,
Mieczysław Ryś
,
Józef Pilarek
,
Zygmunt Hałas
,
Mieczysław Bartkowiak
,
Stanisław Świątnicki
,
Helena Kazimierczak
,
Antoni Kukieła
,
Stanisław Węglarek
,
K. Gilewski
,
Aleksander Fulkowski
,
Zofia Zbroszczyk
,
Marianna Słodzińska
,
Kazimiera Struglińska
,
Franciszek Bugaj
,
M. Roszak
,
Wł. Urbaniak
,
A. Borkowska
,
S. Wardęcka
,
Anna Obara
,
Bolesław Ratajczyk
,
J. Dębowska
,
Fr. Malicki
,
A. Szczepaniak
,
Józef Michalski
,
Helena Rybacka
,
Edward Karnkowski
,
Stanisław Kimnes
,
S. Ryś
,
Aleksander Jaworski
,
Marianna Mrozińska
,
Marianna Muszyńska
,
L. Smucerowicz
,
Jan Boniecki
,
Zygmunt Chojnacki
,
F. Ryś
,
St. Stolarski
,
Kazimierz Robak
,
Janina Chojnacka
,
Janina Kozłowicz
,
Kazimiera Bartkowiak
,
Sabina Kazimierczak
,
W. Łętowski
,
J. Bystra
,
Edward Kąpielski
,
Zofia Szajda
,
Jadwiga Miśkiewicz
,
Sabina Rybacka
,
A. Bystra
,
Marianna Bocian
,
Helena Zwolska
,
Bolesław Obara
,
Adela Staszczak
,
Tadeusz Głowacki
,
Zygmunt Pyżyński
,
Kazimierz Jagodziński
,
C. Michalska
,
Władysław Nowakowski
,
Wincenty Polonowski
,
St. Danicka
,
Władysława Szczepańska
,
Janina Kuznowicz
,
Tadeusz Wróblewski
,
Anna Trzebińska
,
Zygmunt Sciud
,
B. Mrówczyńska
,
H. Zbroszczyk
,
Walburga Karpińska
,
Józef Staśkowiak
,
Adamina Łęta
,
Irena Kozłowicz
,
Stanisław Przytulski
,
J. Nowak
,
Genowefa Purczyńska
,
Stanisław Wientkowski
,
Bolesław Łyżwa
,
Bronisław Murawiecki
,
Stanisław Piskorz
,
Kazimiera Łęta
,
Stanisław Nowakowski
,
Jadwiga Socha
,
Genowefa Wróblewska
,
Bolesław Ptak
,
Józef Koter
,
M. Jaworska
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły powszechne;
gimnazja;
Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Konin – Końskie; tom 40