Podpis
nr 46
na stronie nr:
253
w tomie nr:
47
Genowefa Drożdżyk
ur.
w miejscowości:
zm.
w miejscowości:
-
Osoba znana jako:
-
Kim był/a w 1926 roku:
-
Stopień/Funkcja/Tytuł:
Podpis
:
Genoefa Drożdzykówna
-
Nazwa szczegółowa instytucji:
siedmioklasowa szkoła powszechna imienia króla Bolesława Chrobrego
-
Rodzaj instytucji:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Szkoła:
siedmioklasowa szkoła powszechna
-
Kierownik:
Wójcik Władysław
-
Opiekun:
Pielecki Ignacy
-
Inspektor:
Chłopicki
-
Kraj w 1926 r.:
-
Kraj w 2017 r.:
-
Województwo w 1926 r.:
lubelskie
-
Województwo w 2017 r.:
lubelskie
-
Powiat w 1926 r.:
lubartowski
-
Powiat w 2017 r.:
łęczyński
-
Miejscowość w 1926 r.:
Łęczna
-
Miejscowość w 2017 r.:
Łęczna
Rozwiń
Zwiń
Podpisy na stronie:
Ignacy Pielecki
,
Władysław Wójcik
,
Bronisław Chłopicki
,
Eugenia Wilczyńska
,
Balbina Zakrzewska
,
Maria Witkowska
,
Leokadia Jasionek
,
Anna Jasionek
,
Cyrla Somer
,
Sura Wajsmerder
,
Mindla Frydman
,
Zuzanna Pielecka
,
Antonina Plechawska
,
Hendla Sztajnberg
,
Perla Rajzman
,
Perla Gertner
,
Aniela Zielińska
,
Aleksandra Wronowska
,
Barbara Skoryn
,
Irena Dąbkowska
,
Janina Wasilewicz
,
Apolonia Kozak
,
B. Harmasz
,
Jan Jurzyński
,
Konrad Galewski
,
Stefan Wasilewicz
,
Złata Wortman
,
Józef Zukiewicz
,
Aleksander Suczwa
,
Hieronim Hołowiński
,
Władysław Kotowicz
,
Estera Rozenblat
,
Hendla Pelcman
,
Stefan Witkowski
,
Józef Szostakiewicz
,
Józef Sagan
,
Józef Mamcarz
,
Ruchla Bratman
,
A. Pomeranc
,
Zygmunt Błaszczyński
,
Józef Kostrewicz
,
Bajła Cukierman
,
Ruchla Szyfman
,
D. Cukierman
,
Feliksa Adamczyk
,
Marcela Serenda
,
Ch. Kuropatwa
,
Bajła Korenzecher
,
Sara Lichtenberg
,
Chuma Frydman
,
Bina Lewin
,
Jan Machaj
,
Jan Więckowski
,
Marian Trembecki
,
Jan Sierpiński
,
Zdzisław Malinowski
,
Chaim Rajzman
,
Froim Grünbaum
,
Szloma Mandel
,
Jerzy Rożenek
,
J. Ciepielewski
,
Chaja Wajnberg
,
Fajga Goldman
,
Brandla Cyngiel
,
Chaja Lederman
,
St. Drożdżyk
,
Hendla Korensztajn
,
Szloma Borensztajn
,
Iser Wajnberg
,
Nuta Szyfman
,
Icek Blusztajn
,
Iser Zylbersztejn
,
Uszer Lichtenberg
,
Jankiel Mandel
,
Ruchla Kornsztajn
,
Szandla Knaster
,
Fryma Kawa
,
Froim Frenk
,
Majłech Rozenbaum
,
Chil Bratman
,
Symcha Pilicer
,
Boruch Gurfinkel
,
Dawid Borensztajn
,
Szloma Zalcman
,
Pejsach Zajdman
,
Hersz Borensztajn
,
Motel Borensztajn
,
Symcha Wysznia
,
Alter Wysznia
,
Szloma Szulhajcer
,
Szmul Gerszman
,
Abram Rachsztejn
,
Abram Blones
,
Nizon Gebencholc
,
Lejba Cygel
,
Beniamin Miłhaus
,
Izrael Blones
,
Ksyl Szulhajcer
,
Hercek Duman
,
Szmul Finkelsztajn
,
Dawid Rozenszer
,
Apybaum
,
nieczytelny podpis
,
Blima Cukierman
,
Mala Sztern
,
Chaja Szulhajcer
,
Jenta Szulhajcer
,
Sura Ankier
,
Estera Lewin
,
Złata Gertner
,
Fajga Oliwek
,
Sura Lichtenberg
,
Sura Blat
,
Maria Fajnszmidt
Rozwiń
Zwiń
Słowa kluczowe tomu:
szkoły powszechne;
gimnazja;
Etykieta tomu:
szkoły powszechne i gimnazja; powiaty Lipno-Lubartów